compare

Hidaa.gov.al

ILDKPKI - Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesave
Links Website >>
Website Topics dhe
Top Keywords from Search Engines percaktimi i forcave madhore sipas ligjit + 4 more>>
ILDKPKI - Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesave
Rating:
www.hidaa.gov.al
3.0/5.0
by
WebstatsDomain
Hidaa.gov.al is ranked 964,728th in the world (amongst the 30 million domains). This site is relatively popular among users in the Albania. It gets 100% of its traffic from the Albania . This site is estimated to be worth $4562. This site has an excellent Pagerank(6/10). It has 1 backlinks. Hidaa.gov.al has 29% seo score.
Popularity: Safety: Social signals: Legit: legal

Similar websites

Favicon of pronari.com  

Pronari.com

Pronari.com

Shitje, qira, të përdorura, në shtëpi, pasuri të patundshme, klasike dhe makina të reja

Popularity: | Safety: | pronari.com tags for pronari.com dhe / web / web site

Favicon of koinf.wordpress.com  

Koinf.wordpress.com

Në Ndjekje Të Konfliktit Të Interesit...

Konflikti ndërmjet detyrës publike dhe interesit privat të një zyrtari, kur gjatë ushtrimit

Popularity: | Safety: | koinf.wordpress.com tags for koinf.wordpress.com dhe

Favicon of uniped.webs.com  

Uniped.webs.com

Akademia Pedagogjike e Tiranes

Popularity: | Safety: | uniped.webs.com tags for uniped.webs.com dhe / albania / tirana

Favicon of xhaxhai.files.wordpress.com  

Xhaxhai.files.wordpress.com

Peizazhe Të Fjalës

Ose natyra jo aq të qeta

Popularity: | Safety: | xhaxhai.files.wordpress.com tags for xhaxhai.files.wordpress.com dhe

Favicon of kld.al  

Kld.al

Error

Keshilli i larte i drejtesise

Popularity: | Safety: | kld.al tags for kld.al dhe / nga

Favicon of pozhegubrothers.com  

Pozhegubrothers.com

Pozhegu Brothers - Ndertim i Larte Banesor

Pozhegu brothers

Popularity: | Safety: | pozhegubrothers.com tags for pozhegubrothers.com dhe

Favicon of postajuaj.com  

Postajuaj.com

Posta Juaj Reklama me Email (email Marketing)

Posta juaj eshte nje sherbim qe ofron e - mail marketing ne nje liste me me shume se 100 mije adresashefektive perdoruesish shqiptar

Popularity: | Safety: | postajuaj.com

Favicon of gjykatasupreme-ks.org  

Gjykatasupreme-ks.org

Ballina - Gjykata Supreme Është Autoriteti Përfundimtar Në Republikën...

Gjykata supreme shte autoriteti m i lart gjyqsor n kosov dhe ka jurisdiksion n gjith territorin e republiks s kosovs

Popularity: | Safety: | gjykatasupreme-ks.org tags for gjykatasupreme-ks.org dhe / nga

Favicon of ecomarket.al  

Ecomarket.al

Eco Market | Jeto Shëndetshëm

Eko market është një nga zinxhirët kryesor të shitjes pakicë në shqipëri, që ka për qëllim

Popularity: | Safety: | ecomarket.al tags for ecomarket.al albania / tirana / read more

Favicon of issatinstitute.com  

Issatinstitute.com

Home | Issat

Popularity: | Safety: | issatinstitute.com tags for issatinstitute.com dhe

Google ads

Web Safety

hidaa.gov.al is a safe website. This information is from Google, AVG Threat Labs, McAfee SiteAdvisor, Wot.

Google Safebrowsing: Safe
Avg Antivirus Safe
Wot Raiting n\a
SiteAdvisor Safe
Child Safety n\a

Status:

Copy & paste code at your website:

just copy & paste the snippet into your website!

just copy & paste the snippet into your website!

Google ads

General Statistics

Title: ILDKPKI - Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesave
Pagerank: Google PagerankTake this button and put in your website
SEO score: 29%
Website Worth: $4,562 USD
Web Safety:
Web safety signals the level of trust for the site's suitability for all users.
Child Safety:
Child safety signals the level of trust for the site's suitability for children.
Alexa Rank: 964,728
Primary Traffic:
The country where current domain is most popular relative to the other countries
Albania
Alexa backlinks: 24
Webstatsdomain backlinks:
IP-address: 95.107.161.130 [Trace] [Reverse]
Server Location: Albania
Date Registered: 2010-07-27 23:37:08
Site Age: 5 years and 4 months
Daily Pageviews: n\a
Contact information: try to find contact info in whois information
Load Time: 2.77 seconds

Website categories

Currently, we found 1 categories on hidaa.gov.al
dhe 5'173 sites

Domain Name

Domain Name: www.hidaa.gov.al
Domain Age: 5 years and 4 months
Creation: 2010-07-27
Expiration: 2012-08-09
See hidaa.gov.al whois information

Top Keywords

This report shows links that we found on other domains than the index page. You can use this list of domains in order to understand what content users like.

Keyword Position Date
hidda.gov.al
1 2015-11-08
deklarimi i pasurise
2 2015-11-25
datat e deklarimit ne tatime.al
3 2015-11-28
deklarimi i pasuris
3 2015-11-25
konflikti i interesit
3 2015-11-04
deklarimi i pasurive ne kosove
4 2015-11-25
memorandum bashkepunimi
4 2015-11-25
memo ligjore
4 2015-11-14
akt marreveshje
7 2015-11-25
deklarimi i tvsh
8 2015-11-25

Keywords Consistency

In this table we show keywords that are most commonly found on the site. Words marked with 2 or 3 stars best describe the theme of the site.

  Keywords Freq Title Desc <H> Anchors
dhe 15
news2 8
ildkpki 8
logo 7
konfliktit 7
  Keywords (2 words) Freq Title Desc <H> Anchors
njoftim pr shtyp 7
alpa emrin 6
logo alpa 6
konfliktit t interesave 4
parandalimin e konfliktit 4
  Keywords (3 words) Freq Title Desc <H> Anchors
logo alpa emrin 6
pasurive dhe konfliktit 3
kontrollit t pasurive dhe 3
dhe kontrollit t pasurive 3
inspektorati i lart i deklarimit 3

Headings

Your website is structured using HTML headings (<H2> to <H6>),but you need to use <H1> Heading Tag. Search engines place a lot of value on the text inside <H1> tags, so make sure that it's optimized and well represents the page content.

<H1> <H2> <H3> <H4> <H5> <H6>
051000
<H2> konventa antikorrupsion
<H2> legjislacioni
<H2> njoftime
<H2> ndihmë për zyrtarët

Alexa traffic graph

Alexa traffic rank shows the popularity of your site relative to other sites. Hidaa.gov.al is ranked 964,728th in the world (among the 30 million domains). A low-numbered rank means that your website gets a lot of visitors.

Alexa rank: 964,728 visit alexa Alexa backlinks: 24
This report show rough estimate of hidaa.gov.al's popularity
The top queries driving traffic to www.hidaa.gov.al from search engines.
ildkp
deklarimi i pasurive
ligji per ildkp
gjyqtari xhemal karkini
roza poda gjyqtari
kledi tirana airport
percaktimi i forcave madhore sipas ligjit
pasuria e zyrtareve
formular marrveshje
ligji per deklarimin e pasurive

Visitors Localization

Traffic Estimations Low
Traffic Rank 964,728th most visited website in the World
Albania 100

Website Load Time

Website load time is an important factor, because Google is taking the site’s loading speed into consideration in determining its ranking. Even though this will not have a big impact, it is still something we (webmasters) should really look into. The reason is pretty simple – the majority of visitors are usually in a rush and no one is fond of waiting half a century before the website finally loads its content or fails to load. At the last check on 2015-09-24, website load time was 2.77. The highest load time is 6.90, the lowest load time is 1.70, the average load time is 3.18.

0reviews

Select


captcha
Enter the code shown above